o nas

ProFIT Sport Agency powstała w 2012r.

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy z pasją oddają się temu co robią, bez względu na dziedzinę swojej specjalizacji, entuzjaści, miłośnicy sportu. Jesteśmy kreatywni, pełni wiary i zapału, a rzetelne podejście do wykonywanej pracy oraz indywidualne podejście do każdego klienta gwarantuje  kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Decydując się na współpracę z nami, powierzacie nam swój największy kapitał: czyli swoje dobre imię. Obdarzając nas zaufaniem, wierząc, że nasz zespół pomoże w osiągnięciu założonego celu. Na nas spoczywa ogromna odpowiedzialność, aby tego zaufania nie zawieść. Jesteśmy przekonani,że dzięki naszemu innowacyjnemu podejściu do każdego przedsięwzięcia oraz profesjonalizmowi, sprostamy Państwa wymaganiom i zaspokoimy Państwa potrzeby.

Nasza młoda, dynamicznie rozwijająca się agencję bazuje na doświadczeniu osób, które tworzą trzon zespołu.

 

Sebastian Zieliński

Dyrektor Generalny

e-mail: s.zielinski@pfsport.pl

 

Tomasz Pazderski

Dyrektor Regionalny Północ

e-mail: t.pazderski@pfsport.pl

 

Karol Bilski

Dyrektor Regionalny Południe

e-mail: k.bilski@pfsport.pl

 

Marcin Tomaszewski

Dyrektor Techniczny

e-mail: m.tomaszewski@pfsport.pl

 

Patryk Zimny

Koordynator Generalny

bydgoszcz@pfsport.pl

 

 Projekt www.extraliga.pl

zrzut-extraliga Obecnie przy współpracy z Polską Federacją Futbolu Sześcioosobowego realizujemy projekt piłkarski pod nazwą Extraliga.pl. Jest to ogólnopolska liga piłkarska w której udział weźmie ponad 10 000 osób, rozgrywając ponad 6 000 meczów w 32 największych miastach naszego kraju. Nasza agencja zajmuję się pełna obsługą marketingowo-organizacyjną imprezy.

Projekt ten obejmuję obsługę takich wydarzeń jak konferencje prasowe,  kampanie medialne, eventy promocyjne, obsługa turnieju oraz gali finałowej.

 

Partnerami medialnymi projektu są Radio Eska, Przegląd Sportowy oraz kanał telewizyjny Orange Sport.

partnerzy2