agencja managerska

Diagnostyka piłkarska, ocenianie potencjału zawodnika mającego odpowiednie kompetencje do rozwoju kariery piłkarza. Plan rozwoju dla młodych zawodników, którzy w piłce nożnej widzą swoją zawodową przyszłość. Doradztwo klubom piłkarskim na rynku transferowym. Zespół stworzony z byłych piłkarzy, posiadających ogromne doświadczenie oraz wiedzę, która pozwala wybrać najlepszą ścieżkę kariery dla naszego zawodnika.

profit sport agency

PSA jest profesjonalną agencją managerską działającą na rynku nie tylko polskim, ale i europejskim. Znając historię wielu świetnie zapowiadających się młodych piłkarzy,specjalizujemy się w opiece nad rozwojem ich karier sportowych. Priorytetem jest dla nas, to, żeby piłkarz mógł skupić się na rzeczy najważniejszej- grze w piłkę nożną. Wśród podwórek, rozsypujących się kamienic można trafić na prawdziwe perełki. W wielu kwestiach to od nas może zależeć w jakim miejscu swoich karier znajdą się za kilka lat.

Nasz Zespół

Jarosław Nowicki

Manager

Wychowanek Zawiszy Bydgoszcz, gdzie karierę rozpoczynał w sekcji gimnastycznej – w drużynie piłkarskiej od 1974 roku.
W polskiej 1 lidze reprezentował barwy Zawiszy,ŁKS Łódź oraz Lechii Gdańsk. W latach 90 wyjechał do Australii, gdzie w 1991 roku zdobył puchar tego kraju grając w barwach Melita Parramatta Eagles. Występujący również z powodzeniem w juniorskich zespołach reprezentacji Polski jak i w seniorskiej, w której rozegrał cztery mecze strzelając jednego gola. Obecnie manager z wieloletnim doświadczeniem pracował chociażby dla IMG International Management Group jako niezależny doradca.

Marcin Krzywicki

Prezes agencji

Może nie najlepszy, ale na pewno najwyższy piłkarz Ekstraklasy.
W 2008 roku powołany przez ówczesnego selekcjonera, Leo Beenhakkera do reprezentacji Polski.
Piłkarz roku 2015….w social media w Plebiscycie Piłki Nożnej. Dzisiaj występujący z powodzeniem w klubie Sportis Social Football Club.

Prezes Zarządu Profit Solutions, właściciel gabinetu fizjoterapii “Krzywy Musisz” oraz firmy “Krzywy Nadruk”, zajmującej się usługami branży reklamowej.