Extraliga
i Eventy

Od scenariusza kreatywnego – po winietę na stół. Od logistyki wyjazdu sportowego – po pamiątkowe zdjęcia.

Eventy to nasz konik. Uwielbiamy pozytywne zamieszanie, planowanie, dopinanie wszystkiego na ostatni guzik. Potem z zainteresowaniem patrzymy na efekt końcowy naszych wysiłków, przyjmujemy gratulacje od klientów i… zastanawiamy się, co można ulepszyć!

Turnieje Extraliga.pl

Extraliga.pl to ogólnopolska liga szóstek piłkarskich. Organizujemy turnieje w dowolnej kategorii wiekowej. W rozgrywkach amatorskich jesteśmy wspierani przez Polską Federację Futbolu Sześcioosobowego oraz Europejską Federację EMF, European Minifootball Federation.

Eventy

Wyjazdy integracyjne i tematyczne, targi, konferencje, jubileusze, turnieje sportowe, kompleksowa organizacja lig sportowych, organizacja profesjonalnych obozów piłkarskich w Polsce i za granicą, organizacja staży treningowych, cykli treningów piłkarskich, wdrażanie turniejów e-sportowych nie ma przed nami tajemnic.

Współpracujemy z podwykonawcami z całej Polski (dj-e, konferansjerzy, animatorzy czasu wolnego, hostessy, catering).

Zaplanujemy i zrealizujemy bale charytatywne, kameralne wydarzenie biznesowe, eventy sportowe, pokaz fashion, szkolenia (także webinaria).

Obsługujemy kluby sportowe: Sportis Sociall Football Club oraz Sportis KKP Bydgoszcz, jak również odpowiadamy za Sportis Business Club.

Napiszemy scenariusz imprezy. Nagłośnimy. Oświetlimy. Sfotografujemy i sfilmujemy. Zaplanujemy promocję wydarzenia. Zaprosimy media i gości VIP.

obozy piłkarskie

Sprawdź swój piłkarski potencjał, przeżyj najciekawszy obóz sportowy w swoim życiu
lub doskonal swoje umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów. Posiadamy oferty obozów w Polsce jak i za granicą.

Profesjonalne zgrupowania piłkarskie w Polsce lub za granicą przeznaczone dla osób od 10 do 19 roku życia. Wszyscy zawodnicy objęci są ubezpieczeniem NNW

Oferta dla klubów piłkarskich oraz klientów indywidualnych

Obozy dla zawodników, którzy chcą sprawdzić swój piłkarski potencjał

Uczestnicy mają możliwość zaprezentowania swoich umiejętności podczas meczu

Diagnostyka piłkarska, ocenianie potencjału zawodnika lub kilku zawodników przez profesjonalnych i doświadczonych trenerów, fizjoterapeutów oraz analityków piłkarskich

Trening obejmuje zarówno doskonalenie umiejętności technicznych, jak i warsztaty mentalne – rozwijanie umiejętności współpracy, radzenia sobie ze stresem i presją, wspieranie kreatywnego myślenia i inteligencji piłkarskiej